מופעים לחגים

חנוכה - אור, אש ותמרות עשן

מופע של ניסים וניסויים לכבוד החג. ד"ר מולקולה מתחבר למדענים הקדומים בהיסטוריה ויחד עם הילדים עורך שלל ניסויים שקשורים לחנוכה. חגיגה אמיתית לכל המשפחה עם סביבונים ענקיים, נס פך השמן, אש צבעונית ועוד המון הפתעות. 

האם המכבים היו בעצם מדענים? בואו לגלות איתנו.

המופע מתאים לכל המשפחה

ט״ו בשבט - שומרים על הסביבה

לכבוד ט"ו בשבט , מופע איכות הסביבה. ד"ר מולקולה קיבל משימה חיונית. הוא חייב לרוקן את פח האשפה שלו תוך שעה ולהציל את כדור הארץ. הוא עורך תחרויות מיחזור, נלחם בחומרים בלתי מתכלים, עושה שימוש חוזר בחפצים מפח האשפה שלו, ומכין עם הילדים תזמורת זבל קצבית ומגניבה.
המופע מתאים לכל המשפחה

פורים ושיקויים

מופע פורימי לכל המשפחה, עם שיקויים מחופשים וניסויים מדליקים. הדוקטור קיבל משלוח מנות מיוחד לחג. הוא עומד לספר את סיפור מגילת אסתר בעזרת ניסויים מדעיים – מים יהפכו ליין במשתה של אחשוורוש, כפפה תתחפש לתרנגולת, הואקום יידאג שהמן לא ייברח, נמדוד כמה זה  "ארבעים אמה" בעזרת טיל בליסטי , ליהודים תהיה אורה ושמחה עם אש חגיגית, ועוד ועוד הפתעות….

המופע מתאים לכל המשפחה

פסח - שמחה רבה במעבדה

ד"ר מולקולה במופע פסח חגיגי. האם יכול להיות שמשה רבנו היה גם מנהיג וגם מדען דגול ? האם אפשר לשחזר בעזרת המדע ניסים גדולים מההגדה ? 

הצוות של ד"ר מולקולה יוצא למשימה חדשה – לחזור בזמן לימי מצרים העתיקה ולערוך ניסויים שמזכירים את הניסים העתיקים – מים יהפכו לדם, סנה בוער ייבער ולא ישרף, אבקה תהפוך לנחש פרעה , משה רבנו יינצל מטביעה ביאור, מים הפוכים לא יישפכו , והשיא – תותח של תפוחי אדמה! חייבים לראות!

המופע מתאים לכל המשפחה

יום העצמאות - זיקוקים וניסויים!

לכבוד יום ההולדת של ישראל, ד"ר מולקולה מכין חגיגה של ניסויים. יחד עם הילדים, הוא ימציא מתקן שמעיף דגלים, ייצר לחץ אוויר בפטישים , יכין תותח של קצף שאפשר לעשות בבית, יבעיר אש מיוחדת, ויעיף טילים בעזרת זיקוקים!

משך המופע כשעה.
מזל טוב למדינה !

המופע מתאים לכל המשפחה

שבועות - מבול של ניסויים

שבועות חג המים – מבול של ניסויים בנושא מים ואש.

ד"ר מולקולה עורך ניסויים מדעיים מפתיעים בנושא מים. הוא מצית שטרות כסף שלא נשרפים, בונה מגדל צבעים מכושף מנוזלים שונים, מסחרר מערבולת הוריקן בבקבוק מים ויוצר עם הילדים מכונת טיהור מים משוכללת. השאלה היא האם הוא יצליח להישאר יבש…

המופע מתאים לכל המשפחה
 

גלריה